Aktualności

LEJDIS Night z muzyką na żywo

Drogie Panie: zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Kobiet. 9 marca 2018 roku w naszej sali bankietowej organizujemy wieczorek pod nazwą "LEJDIS Night z muzyką na żywo". Będzie muzyka na żywo w wykonaniu Lady Kowalski, której akompaniować będzie saksofon. Będzie doskonała kuchnia w formie bufety serwowana przez naszego szefa Romana Wegnerowicza. Będzie sporo czasu na typowo babskie pogaduchy :) Będziecie i Wy? Zabierzcie koniecznie swoje koleżanki.

Lejdis and dż..... YHM! Panom już podziękujemy, bo tym razem mamy propozycję wyłącznie dla płci pięknej z okazji Dnia Kobiet :) Drogie Panie: spotykamy się 9 marca w sali bankietowej w Karczmie Górecznik. Będzie muzyka na żywo w wykonaniu Lady Kowalski, której akompaniować będzie saksofon. Będzie doskonała kuchnia w formie bufety serwowana przez naszego szefa Romana Wegnerowicza. Będzie sporo czasu na typowo babskie pogaduchy :) Będziecie i Wy? Zabierzcie koniecznie swoje koleżanki.

START: 19:00 | KONIEC: 23:00?... :)
MUZYKA: na żywo do godziny 22:00. Lady Kowalski + sax

MENU: Najlepsze propozycje bufetowe naszego szefa kuchni Romana Wegnerowicza. Sałatki, finger food, propozycje dań na ciepło oraz bufet kawowy wraz ze słodkościami. 


CENA: 90 zł/os.

BILETY: Grażyna Leszczyńska - 604 935 605

ATRAKCJE: info wkrótce :)

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93

Zapisz się do newslettera a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie

Search