Aktualności

WYDARZENIE ODWOŁANE. Poznaj mistrzowską kuchnię Górecznika podczas tradycyjnej kolacji rybnej w ramach Dni Karpia 2020. Nasi kucharze od lat biorą udział w konkursie Mistrz Karpia, a ich dania zdobywają zasłużone laury. Bilety na nasze wydarzenie rozchodzą się w mgnieniu oka, więc nie trać czasu i zarezerwuj sobie możliwość degustacji dań z karpia oraz innych ryb słodkowodnych przyrządzonych z talentem i poszanowaniem wielkopolskiej tradycji kulinarnej. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: Wydarzenie zostało odwołane. 21 listopada zapraszamy do naszej sali bankietowej na świetną muzykę, doskonałą kuchnię oraz szampańską zabawę. Zagrają dla Was Mad Music Agency + sax, a o kuchnię zadba nasz szef Roman Wegnerowicz. Bilety w cenie 160 złotych za osobę dostępne są pod numerem telefonu 604 935 605. 

Zamów dania na wynos = wesprzyj nas w tych trudnych chwilach. Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o kolejnym zamknięciu w tym roku. Od jutra, czyli od soboty serwuejmy dania tylko na wynos. Spróbuj koniecznie propozycji z naszego nowego menu. Zamów telefoniecznie - 608 484 438 - i odbierz gotowe dania w Karczmie Górecznik.

Gdy druhowie z OSP Przygodzice poprosili w sieci o pomoc w doposażeniu ich nowego superwozu Scania P450 XT od razu wiedzieliśmy, że nawet pomimo ciężkiego sezonu wesprzemy ich. Ochotnicy zawsze są gotowi, aby nieść pomoc dlatego ufundowaliśmy kilka potrzebnych gadżetów, które już od dziś będą służyć lokalnej społeczności. My też mamy jedno małe marzenie: że nigdy nie zostaną one użyte i zawsze pozostaną nowiutkie. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search