Aktualności

Szukamy recepcjonistki

Opis stanowiska:

- profesjonalna i życzliwa obsługa gości zgodna z przyjętymi standardami
- obsługa systemu hotelowego
- obsługa systemów rezerwacyjnych
- aktywna sprzedaż usług hotelowych
- meldowanie gości, rozliczanie pobytów, zarządzanie rezerwacjami
- prowadzenie dokumentacji recepcyjnej
- efektywna współpraca z innymi działami
- dbanie o porządek w recepcji oraz pomieszczeniach przy recepcji ( hol, lobby)
- pomoc w sprzątaniu pokoi

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- mile widziana komunikatywna znajomość drugiego języka obcego
- pozytywne nastawienie i chęć do pracy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy zmianowej również w weekendy, dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
- praca w nowoczesnym obiekcie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93