Aktualności

Praca dla kucharza śniadaniowego

Szukamy sumiennej i pracowitej osoby na stanowisko "kucharz śniadaniowy". W zakresie obowiązków jest m.in. przygotowywanie śniadań w Hotelu Górecznik***. Oferujemy stałe zatrudnienie oraz godziwe warunki pracy.

Opis stanowiska:

- przygotowywanie śniadań z pasją, z dbałością o jakość i smak;

- dbałość o estetykę potraw, śledzenie najnowszych  trendów w tej dziedzinie;

- utrzymywanie czystości stanowiska pracy;

- oszczędne gospodarowanie powierzonymi składnikami;

- praca w godzinach rannych;

Wymagania:

- doświadczenie w gastronomii

- mile widziane wykształcenie gastronomiczne

- kreatywność, pozytywne nastawienie i chęć do pracy

- wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

- zaangażowanie i sumienność w ramach powierzonych obowiązków

Oferujemy:

 - pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

- pracę w nowoczesnym obiekcie

- zatrudnienie na umowę o pracę

- możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych

Kontakt: 602-266-093

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93