Aktualności

Praca w Galerii Ostrovia

Szukamy osób z pasją do pracy, gotowych podjąć wyzwanie w naszym punkcie w Galerii Ostrovia. Potrzebujemy tam osoby, która będzie obsługiwać klientów oraz przygotowywać dania z menu. Praca do zaraz! Kontakt: 602-266-093

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dań z menu punktu w Galerii Ostrovia z pasją, z dbałością o jakość i smak.

- dbałość o estetykę potraw.

- utrzymywanie czystości stanowiska pracy

- oszczędne gospodarowanie powierzonymi składnikami

Wymagania:

- doświadczenie w gastronomii (mile widziane)

- wykształcenie gastronomiczne (mile widziane)

- kreatywność, pozytywne nastawienie i chęć do pracy

- wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

- zaangażowanie i sumienność w ramach powierzonych obowiązków

Oferujemy:

 pracę w stabilnej rozwijającej się firmie

- praca w nowoczesnym obiekcie

- zatrudnienie na umowę o pracę

- możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych

Kontakt: Łukasz Kierzek 6020266093

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93