Aktualności

Przewodnik po Parku

Praca szuka człowieka! Szukamy komunikatywnej osoby, która w sezonie 2019 (kwiecień - wrzesień) zajmie się m.in. oprowadzaniem grup zorganizowanych po naszym Rodzinnym Parku Przygód i Edukacji. Wiesz, że dobrze radzisz sobie z dziećmi? Lubisz opowiadać o historii oraz tradycji regionu? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie? To oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Oferta pracy: Przewodnik po Rodzinnym Parku Przygód i Edukacji Górecznik

O nas

Rodzinny Park Przygód Górecznik to jedyny taki kompleks rekreacyjno-gastronomiczno-edukacyjny w południowej Wielkopolsce. Zajmujemy się edukacją najmłodszych poprzez pokazywanie im historii oraz tradycji regionu. Edukujemy przez zabawę, bawimy przez edukację. Od lat jesteśmy w gronie liderów w programie Edukacja dla Doliny Baryczy. Wraz z rozwojem firmy oraz nowościami w sezonie 2019 poszukujemy pracownika na stanowisku "Przewodnik po Parku Przygód".

Zakres obowiązków/Zadania

- przeprowadzanie lekcji edukacyjnych oraz warsztatów na terenie Parku Przygód i Edukacji Górecznik;

- oprowadzanie wycieczek po terenie parku;

- dbanie o bezpieczeństwo uczestników wycieczek zorganizowanych;

Wymagania

- znajomość oferty edukacyjnej Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji;

- znajomość historii oraz tradycji regionu;

- komunikatywność,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

- sumienność, rzetelność;

- punktualność;

- umiejętność pracy z grupami;

- dbanie o porządek;

- dbanie o wizerunek marki;

- zapał;

Mile widziane:

- doświadczenie w zawodzie nauczyciela, edukatora;

- wyższe wykształcenie;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie;

- przyjemne warunki pracy;

- pracę w ambitnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie;

- pracę z pasjonatami;

- posiłek;

UWAGI

Praca w sezonie 2019 - od kwietnia od września. Termin świadczenia pracy może ulec zmianie.

Proces rekrutacji

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z menadżerem Górecznika Łukaszem Kierzkiem 602 266 093.

Ważne! Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Górecznik Taurus Sp. z. o.o. Sp. k. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji.

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93