Aktualności

Opiekun zwierząt

Praca szuka człowieka! Dołącz do nas i zostań opiekunem zwierząt w naszym Parku Przygód. Szczegóły pod numerem telefonu 602 266 093.

Opiekun zwierząt - Oferta pracy

Zakres obowiązków/Zadania

  • praca fizyczna przy codziennym pielęgnowaniu i opiece zarówno zwierząt, jak i zagród ze zwierzętami: codzienny obchód zagród, karmienie, pojenie zwierząt, czyszczenie klatek, wolier oraz zagród, wizyty w lecznicy dla zwierząt, dbanie o zaopatrzenie, dźwiganie karmy, wywóz nieczystości z kojców, sprzątanie obejścia zwierząt;
  • prace porządkowe;

Wymagania:

  • empatia;
  • zamiłowanie do zwierząt;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • sumienność, rzetelność;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dbanie o porządek;
  • dbanie o wizerunek marki;
  • zapał;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjemne warunki pracy;
  • pracę w ambitnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • pracę z pasjonatami;

Proces rekrutacji:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z menadżerem Górecznika Łukaszem Kierzkiem 602 266 093.

Ważne! Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Górecznik Taurus Sp. z. o.o. Sp. k. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji.