poniedziałek, 06 marzec 2017 08:57

KARCZMA JUŻ OTWARTA!

Rate this item
(0 votes)

Wreszcie możemy to napisać!? Otwieramy karczmę, która budowała się od października poprzedniego roku. Zapraszamy codziennie od 1 sierpnia 2017 w godzinach od 10:00 do 22:00.

Przepraszamy jednocześnie wszystkich, którym musieliśmy odpisywać w wiadomościach prywatnych, że otwieramy "wkrótce", ale jak to przy równie potężnych inwestycjach bywa nie wszystko da się obliczyć co do dnia. Najważniejsze, że prace się już zakończyły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło, szczególnie architektowi Pracownia Architektoniczna Dariusz Parzeński oraz generalnemu wykonawcy firmie Alis z Topoli Wielkiej - dobra robota ??. Jak widzicie zaufaliśmy sąsiadom i postawiliśmy na solidną markę, na której się nie zawiedliśmy.

Dziękujemy także wszystkim podwykonawcom. Na szczegółowe podziękowania będzie jeszcze czas, gdy oddamy do użytku cały obiekt wraz z hotelem. Na razie do Waszej dyspozycji oddajemy Karczmę oraz salę konferencyjną. Zapewne ciekawi Was, co znajdziecie w środku?

Oto kilka szczegółów:

➡️[NOWOŚĆ] system obsługi LRS, który usprawnia komunikację pomiędzy klientem, a obsługą restauracji. Poczujecie różnicę. Jesteśmy jednymi z pionierów w Polsce, bo to rozwiązanie jest wdrożone dopiero w kilku miejscach w naszym kraju. Policzyć je można na palcach jednej ręki.

➡️ [NOWOŚĆ] ogromne akwarium z tajemniczą wioską zatopioną przez prawdziwego magika i artystę Konrad Szumilas. Sami zobaczycie, jak imponujący jest ten podwodny świat. Żyje tam blisko 200 zwierząt, a cała bryła pomieści 1300 litrów wody. Musicie to koniecznie zobaczyć.

➡️ [NOWOŚĆ] stoisko ze słodkościami. Bar Letni zamieniliśmy na osobne stoisko w środku Karczmy, gdzie będzie można zamówić naleśniki, gofry, a także pyszne lody wytwarzane ręcznie przez nasz personel. Spróbujcie wyśmienitych smaków, które powstały najpierw w naszych głowach, a potem trafiły do wafelków tworząc coś kapitalnie pysznego! Znacie nas przecież z tej strony :)

➡️ [NOWOŚĆ] stoisko z produktami regionalnymi. Znajdziecie tam wszystko, czym poszczycić się może Dolina Baryczy, na terenie której o jakość wytwarzanych produktów dba się z ogromną pieczołowitością, a najbardziej rzetelną pracę nad smakiem nagradza prestiżowymi certyfikatem Dolina Baryczy Poleca. Już dziś zdradzamy, co znajdziecie na naszych półkach:

▶️ miody z Doliny Baryczy od Gospodarstwo Pasieczne GUCIO Donata, Artur Kowalscy.

▶️ soki 100% tłoczone przez Sadownictwo & Tłocznia Pochodyła

▶️ chleb "Baryczok" z pobliskiej piekarni GS Przygodzice

▶️ przepyszne musy dyniowe od Jak mus to mus - od czarodziejki smaku Romana Wróbel.

▶️ rękodzieła oraz tzw. suszki

▶️ gadżety z Doliny Baryczy od Partnerstwo dla Doliny Baryczy

▶️ większy parking dla samochodów

▶️ wydzielony parking dla rowerów tuż przy ścieżce rowerowej oraz wiele, wiele innych udogodnień.

Zobaczcie co nowego mamy dla Was!

Górecznik od 1 sierpnia będzie ważnym przystankiem na Kolorowym Szlaku Karpia. Musicie tam zajrzeć

Read 144 times Last modified on niedziela, 01 październik 2017 22:45
More in this category: « SALA DO WYNAJĘCIA DESKA DO SYTA »

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7,
63-421 Przygodzice
Tel.  +48 62 724 35 61
Tel.  +48 602 26 60 93

Zapisz się do newslettera a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie

Search