Ryba do syta

Poznaj mistrzowską kuchnię Górecznika podczas tradycyjnej kolacji rybnej w ramach Dni Karpia 2020. Nasi kucharze od lat biorą udział w konkursie Mistrz Karpia, a ich dania zdobywają zasłużone laury. Bilety na nasze wydarzenie rozchodzą się w mgnieniu oka, więc nie trać czasu i zarezerwuj sobie możliwość degustacji dań z karpia oraz innych ryb słodkowodnych przyrządzonych z talentem i poszanowaniem wielkopolskiej tradycji kulinarnej. Serdecznie zapraszamy!

Kolacja rybna "Ryba do syta"

DATA: 2020-10-23

MIEJSCE: Karczma&Hotel*** Górecznik, ul. Wrocławska 7, Antonin 63-421 Przygodzice (wejście od strony recepcji hotelowej)

CZAS TRWANIA: 19:00 - 23:00

LICZBA MIEJSC: 130

KOSZT: 150 złotych

BILETY

Ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku wprowadziliśmy rezerwację biletów. Można je zarezerwować pod numerem telefonu 730 744 199. Osoba, która zarezerwuje u nas bilet będzie go musiała odebrać w ciągu 7 dni począwszy od 1 października 2020 roku w Karczmie Górecznik. Jeśli bilet nie zostanie odebrany przechodzi do puli "Last minute" i to właśnie będzie okazja do zdobycia wejściówki na kolację dla tych osób, które nie zdołają zdobyć jej wcześniej. 

UWAGA

Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy do 48 godzin przed jej rozpoczęciem. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy zwracać pieniędzy za bilety zakupione na kolację: będą one upoważniały do wejścia na wydarzenie organizowane przez Karczma&Hotel Górecznik*** w innym terminie lub zostaną zamienione w bony (vouchery) kwotowe do wykorzystania w Karczma&Hotel Górecznik*** oraz Bistro Górecznik w Galerii Ostrovia  do końca marca 2021. Prosimy o uszanowanie naszej decyzji podyktowanej niepewnym jutrem i kryzysem w branży hotelarsko-gastronomicznej. #nieodwołujprzełóżtermin

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Podczas kolacji "Ryba do syta" będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi na 23 października regulacjami wprowadzonymi przez polski rząd. Informacja zostanie rozesłana w wiadomościach SMS do uczestników imprezy oraz będzie dostępna w formie planszy przy wejściu do sali bankietowej Karczma&Hotel Górecznik***.

ZASADY ODBIERANIA NAGRÓD

Biorąc udział w kolacji rybnej, wygrywasz podwójnie - jedną nagrodę odbierzesz z biletem (wpisując na stronę sklep.barycz.pl Twój indywidualny kod z biletu), a drugą możesz wygrać podczas losowania na kolacji głosując na najsmaczniejszą potrawę rybną.

ORGANIZATOR Karczma&Hotel*** Górecznik

INFORMACJA Tomasz Wojciechowski
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. +48 62 724 35 61

 

Zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego(Covid) przy o organizacji wydarzeń wpisanych w program Dani Karpia 2020.


Ogólne:


1. Za przestrzeganie obowiązujących w dniu wydarzania zasad bezpieczeństwa odpowiada Organizator.
2. Organizator informuje na stronie internetowej www.dnikarpia.barycz.pl oraz swoich serwisach przed wydarzaniem o obowiązujących zasadach i warunkach udziału
w wydarzeniu.
3. Organizator informuje przed wydarzaniem bezpośrednio uczestników (telefonicznie, mailowo) o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i warunkach udziału w wydarzeniu.
4. Za przestrzeganie obowiązujących w dniu wydarzania indywidualnych zasad bezpieczeństwa odpowiada Uczestnik (noszenie maseczek, utrzymanie dystansu społecznego…).
5. W przypadku uczestnictwa osób nieletnich za przestrzeganie obowiązujących w dniu wydarzania zasad bezpieczeństwa odpowiada Opiekun.
6. Organizator zapewnia płyny dezynfekcyjne na wydarzeniu.

Szczegółowe wytyczne dot. bezpieczeństwa: 

Imprezy kulturalne, plenerowe


https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych- w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce


Gastronomia


https://www.gov.pl/web/rozwoj/gastronomia


Rekreacja i sport


https://www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na- najczesciej-zadawane-pytania

 

Ograniczenie w ilości uczestników na wydarzeniu spowodowane zmianami przepisów (np. kwalifikacja powiatu w strefie zagrożenia)


Organizator w związku ze zmianami przepisów w obowiązujących limitów uczestników może zaproponować dodatkowy termin wydarzenia, wówczas:


• Uzgadnia dodatkowy termin z koordynatorem Dni Karpia
• Wpisuje w swoim panelu dni karpia dodatkowy termin wydarzania do serwisu – data, krótki opis, tytuł, kontakt (wymagana akceptacja koordynatora)
• Uzupełnia szczegółowy opis wydarzenia (wymagana akceptacja koordynatora)
• Uzupełnia zakładkę www w panelu dni karpia o zdjęcia startowe, po akceptacji koordynatora wydarzenie widoczne jest na stronie
1. Zdjęcie startowe powinno zawierać specjalną grafikę przygotowaną przez koordynatora
„dodatkowy termin” ). Grafika do pobrania w linku z materiałami wizerunkowymi Dni Karpia (link wysłany mailem).

Identyfikuje pulę biletów i kodów na dodatkowe wydarzenie (bilety na dodatkowe wydarzenie wynikają z podziału puli biletów, które dostał wcześniej Organizator na dwa terminy) i przesyła do Koordynatora informację w celu przedłużenia NAGRODObrania. 

Organizator kolacji rybnych może również zaproponować wykorzystanie biletów jako vouchery – patrz poniżej - zasady odwołania kolacji rybnych. 

Odwołanie wydarzeń


Ogólne zasady:


Organizator może odwołać wydarzenia najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia


• w przypadku braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa
• niewystarczającej ilości uczestników


Organizator odwołujący wydarzenie zobowiązany jest do:


2. poinformowania zgłoszonych osób o obowiązującej zmianie – w takiej formie w jakiej przyjmował zgłoszenia
3. dokonania aktualizacji wpisu na stronie internetowej www.dnikarpia.barycz.pl oraz swoich serwisach
4. zamieszczenie grafiki na www.dnikarpia.barycz.pl - „wydarzenie odwołane” - przygotowane przez koordynatora (w taki sposób by informacja ukazywał się jako zdjęcie tytułowe). Grafika do pobrania w linku z materiałami wizerunkowymi Dni Karpia (link wysłany mailem).


Szczegółowe zasady:


W przypadku odwołania wydarzeń odpłatnych:


Kolacja rybne


• Organizatorzy nie zwracają wpłat za bilety.
• Proponują wykorzystanie biletów jako vouchery, wówczas:
o Bilety nie tracą ważności i mogą być wykorzystane do końca marca 2021 roku,
w formie posiłku lub innej oferty podmiotu.


o Indywidualny kod z biletu nie traci ważności przez 7 dni od daty odwołanej imprezy - można go wykorzystać do wzięcia udziału w NAGRODObraniu na zasadach ustalonych przez koordynatora: uczestnik może po promocyjnych cenach zakupić okazjonalny gadżet z Dni Karpia, do każdego gadżetu dodawany będzie za darmo produkt lokalny.

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search